O nás

Nejdříve mi dovolte pár informací o sobě.

Jmenuji se Rostislav Bezděk.

Vyučil jsem se v roce 1993 truhlářem. Poté jsem si rozšířil znalosti na střední průmyslové škole v Bystřici pod Hostýnem jako nábytkář a čalouník.

Hned po vojně v roce 1997 jsem si udělal živnostenský list  a postupně jsem se učil to, co mě ve škole nenaučili. Protože mne práce v dílně moc nezaujala,  začal jsem pracovat jako tesař.  U jedné tesařské firmy jsem prováděl rekonstrukce a opravy  historických krovů, kde jsem se naučil v praxi, jak na dřevo působí čas, ale hlavně jsem se naučil základy statiky, která se při rekonstrukcích starých krovů využívá hojně. Těchto poznatků využívám při své současné práci.

Také jsem cestoval za prací, a to například do Sydney v Austrálii, kde jsem stavěl dřevo domek.  Dále Rakousko. Mnoho zkušeností mám i z Francie, kde jsem se svojí firmou několik let prováděl montáže střech na lyžařských zimních střediscích v alpách. Krovy  byly  vyrobeny na CNC strojích. Zde jsem získal další dovednosti, které uplatňuji v praxi.

Můj  cíl je, aby zákazníci byli spokojeni nejen s cenou, ale především s kvalitou provedené práce. Důraz klademe na detaily.  Proto nemáme žádnou reklamu, a pracujeme výhradně na základě doporučení.

Naše firma čítá do deseti pracovníků, s některými spolupracuji více než deset let. Vzhledem k bohatým zkušenostem ze zahraničí jsme dobře organizováni, a i proto nám jde práce rychle od ruky.